• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Endüstriyel raf arka korumalık

Seda Özdemir

Kayıtlı Üye
Sertifika
B Sınıfı
Firma
osgb
Merhabalar,
Bir firmamda endüstriyel rafların arkası böyle kalın bir muşamba ile kapatıldı sabitlendi.Bu yeterli mi yoksa tel örgü olması gerekir mi şart mı?
1706173904599.png

Seda hanım merhaba,

Hangi amaçla yapıldı bu, malzeme düşmesin diye mi? Ve ne stoklanıyor raflarda?

Önceki cevapları görüntüle…
Fatih ÖzcanEndüstriyel rafın arkası boşken fokliftle malzeme alımı sırasında malzeme düşmüştü.Ondan sonra böyle muşamba yapıldı.forklift çatalı ile muşambayı delerse zamanla daha kötü hale gelecek ve o yüzden malzeme yine düşebilir diye düşündüm.Fikir sormak istedim.Tel örgü yaptırmak şart mı diye?

Merhaba arkasından personel geçme durumu olduğu için metal ile kapatmak daha doğru olur diye düşünüyorum